+48 735 585 409 kontakt@martindoe.pl

Często Zadawane Pytania

 

Zapraszamy do zapoznania się ze zbiorem najczęściej zadawanych nam pytań,
może to rozwieje Państwa wątpliwości. Jeżeli nie, to zapraszamy do kontaktu.

Podstawowe Informacje

Ile kosztuje opieka medyczna w Państwa klinice?

Koszt opieki w naszej przychodni jest zależny od okresu trwania umowy, rodzaju wybranego pakietu medycznego oraz wieku pacjentów. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów. Najkorzystniejszy jest u nas pakiet rodzinny, który pozwala sporo zaoszczędzić.

Czy jeżeli nie jestem zadowolona z przydzielonego nam lekarza rodzinnego, mogę poprosić o zmianę?

Oczywiście, choć naszą kadrę kompletujemy z ogromną starannością, rozumiemy, że mogą mieć Państwo zastrzeżenia. Oczywiście możemy zmienić lekarza rodzinnego, w tym celu zapraszamy na konsultacje.

Czy jeżeli wyprowadzamy się z rodziną do miasta oddalonego od przychodni o 20 km, to musimy zrezygnować z Państwa usług?

Oczywiście, że nie. Jeżeli dla Państwa ta odległość nie jest problemem, dla nas tym bardziej nie. Również wciąż mogą Państwo korzystać z usług opieki medycznej w domu.

Do jakiej odległości dojeżdżają Państwo do pacjenta?

Dojeżdżamy do 40 km. Jest to odległość, która pozwala na szybką reakcję z naszej trony. Przy większych odległościach, zdecydowanie bezpieczniej jest skontaktować się z pobliskim szpitalem.

Jak mogę się zarejestrować u Państwa w przychodni?

Ponieważ jesteśmy placówką prywatną, nie potrzebujemy karty NFZ, zapraszamy do rejestracji osobistej lub telefonicznej. Nasza rejestracja jest czynna całodobowo. Prosimy jednak o zabranie ze sobą dokumentu tożsamości.

Czy wykonam u Państwa badania krwi?

Tak, posiadamy laboratorium, do którego zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 12:00.

Czy jeżeli się spóźniłem, czy mogę liczyć na przyjęcie?

Jeżeli spóźnił się Pan na umówioną wizytę, proszę o pozwolenie na wejście z powrotem do swojej kolejki zapytać osób oczekujących. Nie chcemy, by ktokolwiek czuł się poszkodowany.

Czy posiadają Państwo porodówkę?

Niestety nie, posiadamy ginekologów, którzy chętnie poprowadzą ciążę. Jednak sam poród musi odbyć się w innym szpitalu. Planujemy poszerzyć naszą ofertę już w przyszłym roku.

O Naszych Usługach

Opieka podstawowa

Podstawowy zakres opieki zdrowotnej. Zawsze możesz liczyć na szybkie przyjęcie w celu zdiagnozowania Twoich dolegliwości i niepokojących sygnałów. U nas możesz liczyć na szybki termin przyjęcia oraz brak kolejek, zawsze przewidywany czas na wizytę jest obliczony odpowiednio do potrzeb naszych klientów i lekarzy.

Kobiece zdrowie

Dysponujemy kadrą doświadczonych lekarzy ginekologów, którzy dzięki odpowiedniej wiedzy merytorycznej oraz latom praktyki medycznej mogą poszczycić się wspaniałymi osiągnięciami z zakresu ginekologi.

Dzieci

Nasi pediatrzy to ludzie z sercem na dłoni oraz odpowiednim przygotowaniem pedagogicznym. Oddając swoje dziecko w nasze ręce, możesz być pewny, że jest pod dobrymi skrzydłami i na badania będzie chodziło z uśmiechem na twarzy.

Pilna pomoc

Gwarantujemy pilną pomoc zarówno u nas w klinice 24/7 oraz dojazd do pacjenta w potrzebie. Jeżeli dzieje się coś niepokojącego zadzwoń, szybko udzielimy pierwszej pomocy przez telefon oraz dojedziemy na miejsce, aby zdiagnozować przyczynę i rozpocząć leczenie.

Noworodki

Zajmujemy się położnictwem oraz opieką medyczną najmłodszych. Pomagamy mamą w pierwszych dniach po porodzie. Dysponujemy odpowiednią wiedzą z zakresu karmienia, laktacji, szczepień oraz innych problemów dotyczących noworodków.

Masz inne pytanie?

Napisz w każdej chwili

ALBO zadzwoń — +48 735 585 409

Lepsza Opieka Zdrowotna Jest Naszą Misją

 

Opieka 24/7. Możliwość Zapisu Tego samego Dnia

 

+48 735 585 409

kontakt@martindoe.pl

Starzyńskiego 6, 99-400 Łowicz

nocowanie nad morzem noclegi w Kołobrzegu enoclegi fajnewczasy
długi weekend wypoczynek długi weekend na Mazurach majówka weekendy na Mazurach
systemy zabezpieczeń przed wybuchem
dentysta sulejówek
www.hubba.pl