+48 735 585 409 kontakt@martindoe.pl

Nasze Usługi Medyczne

Zajmujemy się pomocą medyczną w bardzo szerokim zakresie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

PILNE WEZWANIA: DZWOŃ +48 735 585 409

Główne usługi

Podstawowa opieka

U nas, zawsze na miejscu będzie lekarz pierwszej pomocy, który zdiagnozuje przyczynę Twoich dolegliwości i stworzy program leczenia lub w razie potrzeb, przekieruje do lekarza specjalisty.

Pilna pomoc

Nasze pogotowie działa 24/7. Jesteśmy zawsze do dyspozycji potrzebujących pacjentów, jeżeli wymagasz szybkiej opieki medycznej, zadzwoń, wyślemy lekarzy. W każdej chwili możesz również przyjechać na nasz ostry dyżur.

Farmakologia

Nasze pogotowie działa 24/7. Jesteśmy zawsze do dyspozycji potrzebujących pacjentów, jeżeli wymagasz szybkiej opieki medycznej, zadzwoń, wyślemy lekarzy. W każdej chwili możesz również przyjechać na nasz ostry dyżur.

Pozostałe usługi

Opieka pediatryczna

Najlepsze podejście do dzieci. Wiemy, że odpowiednia opieka lekarska w pierwszych latach życia buduje zaufanie i poczucie bezpieczeństwa u dzieci. Współpracujemy z najlepszymi pediatrami i kładziemy duży nacisk na ich rozwój pedagogiczny.

Kardiologia

Najlepsi specjaliści od chorób układu sercowo-naczyniowego w kraju. Dysponujemy odpowiednim sprzętem oraz wiedzą i doświadczeniem, aby szybko zdiagnozować Twoje problemy z sercem i podjąć odpowiednie leczenie.

Nocna opieka

W nocy nasza klinika działa na równie szybkich obrotach co za dnia. Możesz być pewny, że jeżeli przyjedziesz lub zadzwonisz do nas w nocy, to natychmiast udzielimy Ci pomocy. Wiemy, że choroba nie wybiera dnia ani godziny, dlatego naszą pracę dzielimy zawsze na zmianę nocną i dzienną.

Wizyty domowe

Nasi specjaliści dojadą na miejsce, do potrzebującego pacjenta. Jeżeli jesteś bardzo chory lub Twoje małe dziecko albo osoba starsza potrzebują pomocy, zadzwoń. Dojedziemy na miejsce, aby dodatkowo nie przemęczać pacjenta.

Szczepienia

Dysponujemy ogromną ilością szczepień jedno i wielokrotnych. Ponadto, zajmujemy się poradnictwem dotyczącym szczepień najmłodszych oraz szczepień w przypadku egzotycznych wyjazdów.

Diagnostyka

Wczesne wykrycie przyczyny złego samopoczucia to najlepszy sposób na wyleczenie choroby. Zapraszamy na regularne wizyty diagnostyczne i regularne profilaktyczne badanie krwi.

Noworodki

Wiemy, że noworodki wymagają szczególnej opieki. Pomagamy w pierwszych miesiącach rozwoju Twojego maleństwa. Pomagamy w problemach z laktacją, w doborze odpowiedniego mleka zastępczego czy podczas pierwszych szczepień.

Ginekologia

Zajmujemy się profesjonalną opieką ginekologiczną oraz położnictwem na światowym poziomie. Wiemy, jak ważna dla kobiety jest odpowiednia opieka ginekologiczna. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami, dlatego zapraszamy wszystkie panie na badania profilaktyczne.

Twoje Zdrowie Zaczyna się Tutaj

Szybkie zapisy i szybka reakcja w pilnej potrzebie.

ALBO ZADZWOŃ — +48 735 585 409

Lepsza Opieka Zdrowotna Jest Naszą Misją

Opieka 24/7. Wizyty tego samego dnia są możliwe. 

+48 735 585 409

kontakt@martindoe.pl

Starzyńskiego 6, 99-400 Łowicz

pobyt nad morzem Trzęsacz agroturystyka wakacje nad morzem
pensjonat w Kętrzynie na Mazurach Kętrzyn pensjonaty jeziora mazurskie noclegi na Mazurach